Golománék nagy sorozata megszakadt

A Westchester hét győztes meccs után kapott ki, miután az utolsó 10 percben 19 pontos előnyt adott le - Golomán György 10 percnyi játéklehetőséget kapott.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban az Oklahoma City Thunderhez tartozó Oklahoma City Blue-t fogadta.

A találkozó első három negyede a hazaiak szája íze szerint alakult, hiszen egy negyed után 7, a félidőben 13, az utolsó felvonás előtt pedig 19 ponttal vezetett a Billy Garrett (24 pont, 6 pattanó) és Kadeem Allen (23 pont, 9 pattanó, 6 gólpassz) vezette Westchester. Az utolsó játékrészt azonban Richard Solomon (20 pont, 15 pattanó) és Scotty Hopson (26 pont) vezetésével 36-12-re nyerte a Blue, amely így 107-102-re megnyerte az összecsapást.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György 10 percet kapott ezúttal csereként, amely alatt 2 pont (0/4 tripla, 2/2 büntető), 1-1 gólpassz és szerzett labda, illetve 2 fault került a neve mellé.