Golománék kikaptak a Spurs fiókcsapatától

A Westchester Knicks az első negyedben még jobban játszott vendéglátójánál, a harmadikban azonban fordult a kocka - Golomán 10 percet játszott.

A New York Knicks G-Ligás fiókegyüttese, a Westchester Knicks ma hajnalban a San Antonio Spurshöz tartozó Austin Toros vendége volt.

A találkozó első negyedét 7 ponttal még a Westchester nyerte, ám a második felvonásban közelebb férkőzött ellenfeléhez az Austin, a harmadik játékrészt pedig 34-22-re már a hazaiak hozták - itt megfordult és el is dőlt a mérkőzés. Az összecsapást végül 99-88-ra nyerte a kis Spurs, így a Westchester sorozatban második vereségével a keleti harmadik helyre csúszott vissza, 14-7-es mérleggel rendelkezik.

A magyar válogatott Golomán György 10 percet tölthetett ezúttal a parketten, melynek során pont nélkül maradt (0/1 tripla) 2 pattanó, illetve 1-1 szerzett labda, blokk és eladott labda mellett.