Golománék magabiztos győzelmet arattak

Három negyedig egál volt a meccs, a végén azonban 18-cal nyert a Westchester - a magyar válogatott játékos 13 percnyi játéklehetőséget kapott.

A New York Knicks G-Ligás fiókcsapata, a Westchester Knicks ma hajnalban a Boston Celticshez tartozó Maine Red Claws-t fogadta.

A találkozó első három negyede teljesen egál mérkőzést hozott, félidőben a vendégek, a harmadik felvonás után pedig a hazaiak vezettek egyetlen ponttal. A záró játékrészben aztán a Westchester hengerelt (32-15), így végül 18 pontos sikert aratott (109-91) jó csapatmunkájának köszönhetően.

A magyar válogatott magasembere, Golomán György 13 percet tölthetett a parkettán, amely alatt 2 pont (1/1 dupla, 0/1 tripla), 3 pattanó, 1-1 gólpassz, szerzett és eladott labda, illetve 2 beütött fault került a neve mellé.