Golománék megint nyertek, Gyuri kiválóan játszott

Golomán Györgyék második meccsüket is megnyerték, még ha az első félidőben voltak is gondjaik a CS Northridge ellen - a magyar magasember 15 perc alatt is 12 pontig, 8 pattanóig és 3 blokkig jutott.

UCLA Bruins (2-0) - CS Northridge Matadors (1-1)  102-87 (40-42, 62-45)

A UCLA nem kezdte túl jól a meccset, az első félidő nagy részében a vendégek vezettek, igaz, nagyobb előnyt ők sem tudtak kialakítani, eléggé kiegyenlített volt a találkozó - Golomán György 2 gyors duplát tett a helyére a felvonás közepén, több pattanója és egy blokkja is volt az első 20 perc közepén. A fordulás után ugyan jól kezdett a Bruins, de visszavették a vezetést a vendégek, majd jött Golomán, megint beszórt 5 pontot, így nagyban neki és Bryce Alfordnak volt köszönhető, hogy 53-53-ról 3 perc alatt 67-57 lett az állás a 28. perc végére. Innen még megpróbált visszajönni a Matadors, de ebben a periódusban a magyar játékos kiosztott két gólpasszt társainak, bedobott egy büntetőt, volt fontos támadópattanója, így a UCLA előnye 10 pont fölé nőtt. Nem volt már visszaút a vendégek számára, és végül 102-87-re győzött a hazai alakulat, amely ezzel 2-0-s mérleggel áll.

Golomán György 15 percnyi játéklehetőséget kapott, de azt kiválóan használta ki, hiszen 12 pontot szerzett (5/7 dupla, 0/1 tripla, 2/4 büntető), volt 8 pattanója (5 védő, 3 támadó), 3 blokkja, 2 gólpassza, 1-1 szerzett és eladott labdája, valamint 3 faultja, és többször fontos periódusban tudta segíteni csapatát. A bruinsnation.com meg is választotta a meccs legjobbjának.