Hosszabbításos meccset nyertek Mócsánék

20 pontos hátrányból fordítva, hosszabbítás után nyert 91-90-re az Idaho State Bengals - Mócsán Bálint ezúttal is pályán töltött 23 percet.

Idaho State Bengals (2-7, 4-17) - Northern Arizona Lumberjacks (3-7, 6-17)  91-90 hosszabbítás után (29-43, 55-41, 7-6)

Jobban kezdtek a vendégek, 7 perc játék után 10 ponttal is vezettek (11-21), és bár innen egyenlített az Idaho State, 24-24 után, az első félidő utolsó 8 percében állva hagyta ellenfelét a Lumberjacks (29-43). A fordulás után óriási dobópárbaj alakult ki a felek között, sokáig nem volt olyan támadás, aminek ne lett volna pont a vége, de a Northern Arizona ebből is jobban jött ki, 20 ponttal vezettek a 28. perc legelején (46-66). Ebből a fórból aztán 18 még 8 és fél perccel a rendes játékidő vége előtt is megvolt, de 55-73 után kettő perc alatt csinált egy 12-0-s szakaszt a Bengals, amiből Mócsán is kivette részét egy triplával (67-73). A vendégek abszolút nem tudtak felpörögni a korábbi fordulatszámra, így másfél perccel a vége előtt, 78-78-nál egyenlített az Idaho State, és az utolsó percben hiába szerzett két triplát is a Northern Arizona, a hazaiak mindkétszer egyenlítettek (84-84). Jöhetett a hosszabbítás, amely rengeteg kihagyott büntetőt hozott - a vendégek az utolsó szűk két percben nem tudtak kosarat szerezni, így bár az Idaho State több lehetőséget is adott nekik a fordításra, egy büntetővel nyertek 91-90-re a vendéglátók.

Mócsán Bálint ezúttal 23 percet töltött a parketten, ami alatt 3 pontot (1/4 tripla), 2 pattanót és 1 szerzett labdát jegyeztek fel a neve mellé 2 személyi hibával karöltve.