NCAA: Golománék idegenben is megverték Rosco Allenéket

Rosco Allen majdnem hős lett a Stanford feltámadása után, Golomán György viszont értékes győzelmet gyűjtött be a UCLA-vel

Az idegenben eddig nagyon gyengén szereplő UCLA Bruins korán szerzett nagy előnyének köszönhetően célba ért (67-69) az otthon korábban mindössze egyszer kikapó Stanford vendégeként, így életben maradtak az Alford-tanítványok reményei, ami az idei March Madnessre való bekerülést illeti. A 19-et szóró Anthony Brown mellett nagyot játszott a hajrában a kezdőként 27 percet kapó Rosco Allen (13 pont, 4/8 mezőnyből, 3/6 triplából, 2/3 büntetőből, 1 gólpassz, 2 szerzett labda, 2 eladott labda) is, az ő triplájával jött vissza egy pontra a Cardinal 5 másodperccel a végső dudaszó előtt, ám a 20 pontos, 8 lepattanós Norman Powell fémjelezte UCLA győzni tudott.

A Stanfordhoz hasonlóan 6-4-es Konferencián belüli alapszakasz-mérleget birtokló Golománék (most 12 perc alatt csereként 1 lepattanó, 1 blokk és 2 eladott labda érkezett tőle 2 rossz mezőnykísérlet mellett) legközelebb a Berkeley ellen játszanak idegenben, méghozzá ma éjjel, a Cardinal pedig holnap fogadja a USC-t.