SL, Orlando, 2. nap: Isaac villantott

Tegnap este lejátszották az orlandói nyári liga második napját, ahol az 1/6-os Jonathan Isaac villantott az 1/14-es Bam Adebayo ellen, simán verte a Pistons a Knickset, a Pacersnél pedig az egykori körmendi, Trey McKinney-Jones ezúttal is jól játszott.

New York Knicks (0-2) - Detroit Pistons (1-1) 78-103

Az első negyed végén ellépett ellenfelétől a végig vezető Pistons, 30 perc után 30 ponttal vezettek, így kérdés nélkül győzték le a Knickst. A győztesnél a legeredményesebbek Eric Moreland (15 pont, 6 pattanó, 4 blokk) mellett ezúttal is Henry Ellenson (14 pont, 7 pattanó, 4 gólpassz, 2 szerzett labda) és Luke Kennard voltak (14 pont, 5/13 mezőny, 1/5 tripla, 5 pattanó, 3 gólpassz, 2 szerzett labda). A Knicksnél Chasson Randle (16 pont, 5/10 tripla, 5/17 tripla) és Damyean Dotson (13 pont, 4 gólpassz) vitték a prímet.

Orlando Magic (1-1) - Miami Heat (0-2) 81-68

21-0-val kezdett a Magic, és bár a harmadik negyedben, illetve a negyedik felvonás elején egészen közel járt már ellenfeléhez a Heat, fordítani nem tudtak, győzött végül a hazai alakulat. A nyertesnél az 1/6-os Jonathan Isaac (15 pont, 13 pattanó) kifejezetten jól játszott, most a dobást sem erőltette annyira, a második körben draftolt Wesley Iwundu pedig 5 pontig és 4 pattanóig jutott. A túloldalon az 1/14-es Bam Adebayo majdnem dupla-duplázott, de pocsék hatékonysággal (14 pont, 4/16 dupla, 9 pattanó, 2-2 blokk és szerzett labda).

Indiana Pacers (2-0) - Charlotte Hornets (1-1) 84-77

A Pacers a 9 ponttal megnyert második negyeddel alapozta meg sikerét - egyszer, a harmadik játékrész második felében még fordított a Hornets, de egyébként onnantól kezdve végig az Indiana irányított. A Pacersnél Travis Leslie megint kiváló volt elöl (20 pont), Joe Young is egészen hatékonyan kosarazott (14 pont, 7 gólpassz), az idei első körös TJ Leafre sem lehetett panasz (12 pont, 5 pattanó), az ex-körmendi Trey-McKinney Jones pedig szintén hasznosan játszott (9 pont, 4 gólpassz, 3 pattanó). A túloldalon Treveon Graham volt a legjobb (18 pont, 4 pattanó, 3 gólpassz, 2 szerzett labda), a második körben kiválasztott Dwayne Bacon nagyjából azt hozta, amit az első meccsen (8 pont, 3/9 mezőny, 4 pattanó).