A Buzzer Beater királya: Michael Snaer

Az elmúlt közel egy év leforgása alatt a Florida State játékosa Michael Snaer öt mérkőzést is egy utolsó másodperces dobással döntött el. Nem hiába nevezik őt az egyetemi kosárlabda clutch királyának…

2012. január 22.

Áldozat: Duke

Helyszín: Cameron Indoor Stadium

Ahogyan történt: Egy jobb oldali tripla következtében a Duke 76-73-as vereséget szenvedett az FSU ellenében. Ráadásul a negyedik helyen rangsorolt Blue Devils ezzel elveszítette 45 mérkőzés óta tartó hazai veretlenségét, illetve az aktuális ACC vezető pozícióját is.

2012. február 16.

Áldozat: Virginia Tech

Helyszín: The Tucker Center

Ahogyan történt: 2.6 másodperccel a mérkőzés vége előtt Snaer lekopírozta a Duke elleni hármasát, így a Seminoles megmenekült egy kényes vereség elől, amely vélhetően az ACC vezető pozíciójukba került volna. A vége 48-47 a hazaiak javára.

2013. január 24.

Áldozat: Clemson

Ahogyan történt: A Clemson végig uralva a mérkőzést kézben tartotta az irányítást. Nem sokkal a vége előtt még 12 ponttal vezettek, azonban hirtelenjében beindult az FSU baltája. Hősünk a szokásoknak megfelelően jobb oldalról vágott egy buzzert, amellyel 60-57 arányban meg is nyerték az összecsapást.

2013. január 30.

Áldozat: Maryland

Ahogyan történt: Egy egészen kimagasló játékot hozó mérkőzésen éppen Michael Snaer jelentette a két gárda közötti differenciát. Kerek egy másodperccel a vége előtt ismét fordított, így a 73-71 arányú győzelemmel életben maradtak az esetleges March Madness álmok.

2013. február 05.

Áldozat: Georgia Tech

Helyszín: McCamish Pavilion

Ahogyan történt: A szokásoktól eltérően Snaer ezúttal a betörést választotta. Két védő között belépve sima ziccert dobott, amely két hét alatt immáron a harmadik győztes kosara volt. A végeredmény ezúttal egy 56-54-es győzelem.