Golomán 10 pontot szerzett, megint győzött a UCLA

A UCLA megszerezte hatodik győzelmét is idén - Golomán György 10 ponttal és 6 pattanóval járult hozzá a sikerhez.

UCLA (6-1) - CSU Bakersfield (4-4) 75-66 (29-27, 46-39)

Az első félidő nagy részében a vendégek akarata érvényesült, volt, hogy 9 ponttal is vezettek, de a nagyszünetre kétpontos UCLA-vezetéssel mehettek a felek (29-27). A fordulás után aztán futott egy 14-2-es szakaszt a Bruins 29-28-at követően, ezzel el is döntötték a mérkőzést, hiszen 13 pontos fórhoz jutottak a 26. percre (43-30). Nagyjából e körül mozgott a távolság ezt követően, igazán szoros meccset már nem tudott csinálni a CSU Bakersfield, így 9 ponttal győzött a végén a UCLA (75-66).

Golomán György kezdőként lépett parkettre ezúttal is, 25 perc alatt pedig 10 pontot (5/8 dupla, 0/1 tripla), 6 pattanót, 1-1 gólpasszt, blokkot és eladott labdát, valamint 3 személyi hibát gyűjtött be.