Mócsán kezdett, de az Idaho State megint kikapott

Az Idaho State ezúttal a San Jose State-től szenvedett vereséget, Mócsán Bálint viszont megint kezdő volt csapatában.

San Jose State (2-3) - Idaho State (0-4) 62-54 (22-15, 40-39)

Kiegyenlített, de borzasztóan alacsony színvonalú volt a mérkőzés első félideje, aminek a második felében húzott el 7 ponttal a San Jose State (22-15). A fordulás után 2 pontra még visszakapaszkodott az Idaho State, de a 28. perc elején már 11 egységgel vezettek a hazaiak (37-26), és innen igazán közel, 5 ponton belülre már nem tudott kerülni a Bengals, végül 8-cal nyert a San Jose State (62-54).

Mócsán Bálint kezdőként szerepelt az előző összecsapáshoz hasonlóan, most 21 perc alatt 8 pontot szerzett (1/1 dupla, 2/6 tripla), 1-1 gólpassz és eladott labda, 3 szerzett labda, valamint 2 fault mellett.