NCAA: Rosco Allen győztesen, kezdőként tért vissza

Rosco Allen kezdő volt a Stanford Cardinal első idei konferencián kívüli NCAA-s tétmeccsén, s bár a dobás nem ment neki, hasznosan játszott

Ma hajnalban hazai környezetben játszott Johnny Dawkins csapata, méghozzá a SoCon Konferenciában versenyző Wofford ellen, s az ötödik évét kezdő Stefan Nastic (26 pont, 5 lepattanó, 4 gólpassz) főszereplésével simán nyert is (74-59).

A magyar-amerikai kettős-állampolgárságú, harmadéves (hivatalosan csak másod, hiszen tavaly csak hét percet lehetett pályán, ezért redshirtölték, azaz "törölték" a szezonját egészségügyi okokból) Rosco Allen 21 játékperce alatt kezdőként 1 pontot, 4 lepattanót és 3 gólpasszt szorgoskodott össze 0/4-es mezőnyözéssel (0/3 triplából) és 1/2-es büntetőzéssel, s ezen felül volt a negatív oldalon egy eladott labdája is.

Honfitársunk csapata legközelebb hétfő hajnalban a South Dakota ellen lép parkettre, méghozzá 06:00-tól, hazai környezetben.