Euroliga: vereség, Európa-kupa: győzelem

Raksányi Krisztina csapata az Euroligában kikapott, Vajda Anna pedig az Európa-kupában pedig győzött hét közben

Az Euroliga C-csoportjában Raksányi csapata, a Novi Zagreb a lengyel Polkowice otthonában lépett pályára, s kapott ki 62-53-ra. A magyar válogatott hátvéd ezúttal mindössze 4 percet tölthetett a pályán, s ezalatt volt 1-1 lepattanója s gólpassza.

Vajda Anna csapata az Adana Botas simán, 75-58-ra verte a fehérorosz Csmoki Minszk csapatát odahaza, török földön. Nusi 27 perc alatt 2/4-es dupla és 2/6-os tripla mutatóval, mindkét büntetőjét értékesítve dobott 12 pontot. Pontjai mellett Nusi a mezőnyben is igen aktív volt, statisztikai lapján 3 gólpassz 6 lepattanó (3 támadó), valamint 2-2 szerzett és eladott labda látható.