Negyedik helyen zártak az U18-as lányok

Elvesztette a bronzmeccset az U18-as női válogatottunk a 3x3-as világbajnokságon.

Bronzmeccs

Magyarország - Oroszország 8-12

Nem kezdődött jól a mérkőzés magyar szempontból, az oroszok pillanatok alatt megléptek 3-0-ra, a mieinknek nem igazán meg a pontszerzés - igaz, szerencsére az orosz lendület is megtört két perc után. 4-3-ig fel is zárkóztak Révészék, de itt ismét ellenfelük kerekedett felül és megint jött egy 0-3-as szakasz - féltávnál 8-4 állt az eredményjelzőn Oroszország javára.

Innen a magyar csapat nagy akarattal, küzdeni tudással visszajött még a meccsbe, de két pontnál közelebb már nem tudott zárkózni - sőt, az utolsó percbe lépve egy orosz dupla el is döntötte a találkozó kimenetelét. A vége 12-8 Oroszország javára, így a magyar válogatott a világbajnokság negyedik helyén zárt.

fotó, slide: FIBA.com