Hiába játszott jól Raksányi

Zágrábi karrierje talán legjobb meccsét játszotta válogatott bedobónk, Raksányi Krisztina, csapata azonban simán kikapott.

A Novi Zagreb a Galatasaray együttesét fogadta. A horvát bajnok reményei egy negyeden át éltek, 10 perc után még a hazaiak vezettek 22-20-ra. Attól kezdve azonban a török sztáralakulat, a Galata fokozatosan érvényre juttatta nagyobb tudását, fordított, elhúzott, s végül 92-67-re nyert.

A magyar kosaras közel egy félidőt, 19 percet játszott - elég jól. Mezőnyből 4/7-es dupla mutatóval, valamint mindkét büntetőjét értékesítve 10 ponttal zárta a mérkőzést, ezzel csapata harmadik legeredményesebb játékosának bizonyult. A korábbi pécsi és győri kosaras statisztikai lapjára még 1-1 gólpassz és eladott labda került.