Krivacsevicsék kínos kassai kisiklása

A török Kayseri szerezte az Euroliga forduló legnagyobb, s magyar szempontból kissé fájdalmas meglepetését. A török együttes egy igen kevés pontot hozó meccsen, Kassán tudott nyerni a Krivacsevics Tijanát is foglalkoztató Good Angels ellen.

A török együttes 53-42-re győzött Kassán, a sorozat tavalyi 4. helyezettjének otthonában. A mindössze 95 pontot hozó találkozón a vesztes kassai csapat kiemelkedően legjobb játékosa a magyar válogatott centere volt. A kassai együttesből egyedül Krivacsevics jutott 10 pont fölé, 12 pontjával amelyet 60%-os (6/10) dupla mutatóval ért el, messze ő bizonyult csapata legeredményesebb játékosának.

A harmadik negyedet 10-4-re elveszítő kassai együttes magyar centerének statisztikai lapjára még 8 lepattanó, 2-2 gólpassz és szerzett, illetőleg 4 eladott labda került. A kassai csapat két kulcsjátékosa igen gyenge napot fogott ki, Bojovics 1/8-as, Pierson pedig 3/11-es mezőnymutatóval zárta a találkozót.

Fotó: Tóth Zsombor