Férfi Egyetemi bajnokság: Nagy különbségek keleten, nagy izgalmak nyugaton

Több nagy különbséggel végződő, igen egyoldalú mérkőzést játszottak a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban a férfiaknál a keleti csoportban. A legszorosabb összecsapást Nyíregyházán játszották, ahol úgy nyert 12 ponttal a BME-MAFC, hogy három negyed után még több, mint 20 egységnyi előnye volt. A nyugati csoportban azonban akadt bőven izgalom, két összecsapás is végig szoros, izgalmas, és kiélezett csatát hozott. A SMAFC- ELTE-BEAC találkozón minimális különbségű, egyetlen pontos vendég, a PTE-PEAC - SzoESE meccsen viszont kétpontos hazai siker született.

A Hunbasket összefoglalója:

Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság, férfiak, 4. forduló.

Keleti csoport:

Semmelweis Egyetem - Eszterházy SC 53-71 (15-16, 8-16, 15-27, 15-12)

Budapest, SOTE csarnok, 30 néző. V.: Nepp, Molnár.

Semmelweis Egyetem: Kórodi 6, Szőke 8/3, Kovács, Tabajdi 9, PAULOVITS 26/15. Csere: Tóth, CSIPÁN L. 4, Csipán K. Edző: Weisz Miklós.

Eszterházy SC: Botka 7/3, GILSZKI 17/6, Lengyel, RÉKASI 17/3, Bolla 3/3. Csere: POMÁZI 13/9, BAJUSZ 14, Kátai, Hőgerl, Kocsis, Kovács. Edző: Klepej Roland.

A hazai csapat kezdte jobban a mérkőzést, az első 5 percben jól támadták a gyűrűt és Paulovits Barnabás révén kintről is betaláltak, amire egri részről mindössze egy hárompontos érkezett válaszként Bolla Norbert révén (9-3). Vendég időkérés után azonban magára talált az Eszterházy SC, és egy 8-0-s rohammal átvették az irányítást, valamint a vezetést, és a negyed végéig meg is tartották az előnyt (15-16). A második negyedben még feljebb kapcsolt az egri csapat és egy 5 perces hazai kosárcsend után már 10 ponttal jártak előrébb ellenfelüknél (15-25). A hazai időkérés után látszólag magára talált a SOTE, de ez csak arra volt elég, hogy tartani tudja a különbséget (23-32). A második félidőt ismét a hazaiak kezdték jobban, Paulovits gyors 5 pontjának köszönhetően 4 pontra visszajöttek, de erre előbb Pomázi Patrik majd Botka Botond is egy-egy hárompontossal válaszolt. A negyed második felében megállt a SOTE, amin az időkérés sem segített, ebben a szakaszban 21 pontosra növelte előnyét a vendég gárda (38-59). A harmadik negyed végi szünet jót tett a hazaiaknak, egy 8-0-ás futással ismét látótávolságon belülre kerültek, de ezután 3 percig egyik csapat sem talált be. Az utolsó 3 percet ismét megnyomta az Eger és visszaállította a legnagyobb különbséget, ami csak egy Paulovits triplának köszönhetően nem lett a végeredmény (53-71). A vendéglátóknál Paulovits (26 pont) lett a mezőny legeredményesebbje, rajta kívül a csereként beszálló Csipán László védekezése és lepattanózása emelhető ki. Vendégoldalról Rékasi Bojta (17 pont., 21 lepattanó, 8 szerzett labda, 3 blokk) erős dupla-duplája és Bajusz Ábel (14 pont, 5 szerzett labda) teljesítménye volt kiváló, de Gilszki Erik (17 pont) és Pomázi Patrik (13/9) is bőven túllépte a 10 pontos határt.

Weisz Miklós: - A mérkőzés képe alapján nem nekünk kellett volna több faulttal zárnunk, főleg nem ilyen arányban. A vereség oka ennek ellenére a fegyelmezetlen és egyénieskedő támadójátékban és a sok eladott labdában keresendő.

Klepej Roland: - Görcsösen kezdtünk, főleg támadásban nem találtuk helyünket. Az időkérés után sebességet váltottunk, a védekezésünk agresszívabb lett, ebből jöttek a könnyebb kosarak. Úgy gondolom, hogy a második negyedben rá tudtunk pakolni még sebességben és a kinti dobóhelyzeteinket is kosarakra tudtuk fordítani. A második félidőben úgy gondolom a védekezésváltásunk működött, és el tudtunk lépni a Semmelweis csapatától. Bízom benne, hogy tudjuk majd ezt a formát, ezt az agresszivitást védekezésben a későbbiekben is átvinni.

DEAC - AKE-Milton Friedmann Egyetem 135-36 (29-4, 38-7, 26-13, 42-12)
Debrecen, DE Klinikai Campus, 10 néző. V.: Kisházi., Rácz.

DEAC: Varga S. 7/3, Bankó 13/9, Sólyom 2, Varga B. 2, Hibján 26/12. Csere: Ságodi 5/3, Sipos 31/15, Czermann 18/6, Bata 21/8. Edző: Nagy Lajos.

AKE-Milton Friedmann Egyetem: Laszák 15/3, Priszler 4, Hutvágner 12, Pesti 3/3, Tarsoly 2. Edző: Pálfi Jenő.

Az egyetemi bajnokság 4.fordulójában a rövid paddal felálló újoncot fogadták a címvédő hajdúságiak, akik nyilván javítani akartak az Eszterházy csapatától elszenvedett váratlan hazai vereség után. A találkozó első tíz percében erődemonstrációt tartottak a házigazdák, akik a végül 18 pontos, 10 lepattanós dupla-dupláig jutó Czermann Patrik és a dupla-duplánál alább szintén nem adó Bata Olivér (21 pont, 10 gólpassz) vezetésével már húsz feletti fórral álltak a negyed végére (29-4). A folytatásban sem termett sokkal több babér a Milton Friedmann számára, a DEAC pedig még egy lapáttal rátett az eddigiekre, így Bankó Zoltán, valamint a szintén dupla-duplával (31 pont, 12 lepattanó) záró Sipos Timót villanásaival fűszerezett rohamuk eredményeként töretlenül távolodtak és a nagyszünetre mondhatni eldöntötték az ütközetet (67-11). A fordulás után még elsősorban Hutvágner Dániel kosaraival próbáltak kozmetikázni vereségük mértékén a vendégek, a Debrecen azonban nem engedte túl közel magához riválisát, és a záró etapban negyvenkét pontig jutva, kimagasló egyéni teljesítmények mellett remek csapatmunkával kis híján száz pontos győzelemmel nyugtázták a fordulót (135-36).

Nagy Lajos: - Örülök neki, hogy jó hangulatú mérkőzést sikerült játszani, a Milton csapatának pedig további sok sikert.

Pálfi Jenő: - Gratulálok a DEAC-nak!

Miskolci Egyetem - SZTE-Szegedi RSC 129-76 (40-20, 28-13, 29-18, 32-25)

Miskolc, Egyetemi Körcsarnok 45 néző. V.: dr. Nagy, Vaszi.

Miskolci Egyetem: Tóth B. 2, SÁNDOR 19/15, KOZÁK B. 25/6, GERŐCS 23/3, RAGÁLYI 16/6. Csere: SZŐKE 20, Molnár 9/3, Velkey 7/3, Tóth 5/3, Gadus 3, Orliczki. Edző: Béres Dávid.

SZTE-Szegedi RSC: Ónodi 16/3, RATKAI 15/9, KAMENIK 12/3, Kovács 8, Tráser 2. Csere: BARCSIK 12/6, Sajgó 11, Tatár. Edző: Gaál Gergő.

A Miskolci Egyetem csapata a szezon során most először játszott hazai pályán. A mérkőzés első percétől kezdve a hazaiak diktálták a tempót főként Sándor Bence (19/15 pont, 8 szerzett labda) tripláinak köszönhetően. A szegedi fiatalok ezt nem hagyták szó nélkül, Ratkai Szabolcs (15/9 pont, 4 lepattanó) szintén kintről válaszolt. A második negyedben a hazai csapat agresszív védekezésének és labdaszerzéseiknek köszönhetően könnyű kosarakra tudott szert tenni. Hazai részről a dupla duplát elérő játékosok Gerőcs Bálint (23/3 pont 10 lepattanó 32 VAL) és Kozák Bertaln (25/6 pont 13 lepattanó 4 assziszt 40 VAL) pontszerzés tekinteténem a hátukon vitték a csapatot, melléjük még Szőke Gábor (20 pont 9 lepattanó) csatlakozott. Vendég részről a sokat vállaló Ónodi Tamás (16/3 pont 4 lepattanó), valamint a szintén dupla-duplát elérő Kamenik Bálint (12/3 pont 10 lepattanó 8 assziszt 24 VAL) próbálták tartani a lelket csapattársaikban. A második félidő elején a szimpatikusan küzdő vendégek több hibára kényszerítették a kék-fehéreket, így a harmadik negyed szorosabb eredményt hozott. Az utolsó negyedben a kialakult különbség miatt formálissá vált, mindkét csapat már a látványra és a támadásokra fektette a hangsúlyt. A mérkőzés vége a papírforma szerint alakult, a miskolci legények megszerezték első hazai győzelmüket.

Béres Dávid: - Ellenfelünket nem vettük félvállról, az első perctől fogva úgy küzdöttünk, ahogy kell. Gratulálok a fiúknak az első hazai győzelmünkhöz! Ellenfelünknek további sok sikert kívánok!

Gaál Gergő: - Jól tudtuk, hogy erős csapathoz utazunk. A fiúk hozzáállásával nem volt probléma, mindenki hozta a tőle elvárhatót. Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez!

TFSE - Debreceni Medikus Sportegyesület 94-66 (16-13, 20-20, 30-15, 28-18)

Budapest, dr. Koltai Jenő Sportközpont 25 néző V.: Sentényi, Lázár.

TFSE: POZSIK 23/6, CSOMÓS 18/12, RÁTKAI 7, Nagy 6, Szlávik 4. Csere: DÓCS 30/6, Velkey 3/3, Woditsch 3/3, Csányi, Fábián. Edző: Boros Zoltán.

Debreceni Medikus Sportegyesület: CSOMOR 23/6, ZOVÁNYI 19/12, Szirbucz 6, Nádasi 4, Valner 4. Csere: Bajzát 2, Zaghlol 2, Taghiyev 6/6. Edző: Kovács István.

Jól kezdtek a Debreceni Medikusok, a kapitány Csomor Péter távoli dobásaival és sok mozgásos támadójátékukkal megzavarták a TFSE-t. A hazaiak kezdetben nem találták ritmusukat egészen a negyed végéig. A második negyedben végig fej-fej mellett haladtak a csapatok, egy-egy jobb védekezéssel és gyors indítással tudta megszerezni a vezetést 3 ponttal a hazai csapat. A második félidő elején elkezdtek beesni a hazai triplák, aminek köszönhetően 8-10 pontos előnyre sikerült szert tenniük. A negyedik negyedben az "izmos" dupla-duplát +felmutató" Dócs Benedek (30 pont, 18 lepattanó) és Pozsik Zsombor eredményes játékának, valamint Csomós Kristóf tripláinak köszönhetően nagyobb aranyú lett a TFSE sikere.

Boros Zoltán: - Meglepett minket a Debreceni Medikusok pozíció nélküli játéka, amire nem nagyon találtunk az első félidőben ellenszert, sok hárompontost kaptunk, több támadó lepattanót is leszedtek az orrunk elől. Ezeket a védekezési hibákat sikerült csökkenteni a második félidőre, aminek köszönhetően a támadójátékunk ritmusát is megtaláltuk. Gratulálok és további sok sikert kívánok a Debreceni Medikusoknak.

Kovács István: - Szeretnék elnézést kérni a csapatomtól, nagyon nagy hibát követtem el és ez valószínűleg döntőben befolyásolta a mérkőzést. Gratulálok az ellenfélnek, egy jó meccset játszottunk, akik ma játszottak azokra büszke vagyok.

Nyíregyházi Egyetemi SE - BME-MAFC 60-72 (13-25, 16-20, 8-15, 23-12)

Nyíregyháza, Nyíregyházi Egyetem Sportcsarnok, 30 néző. V.: Sallai, Nyíri.

Nyíregyházi Egyetemi SE: VASKÓ 18/12, VERBA 16/12, BÍRÓ 11/3, Kabongo 6/3, Nagy 6. Csere: Demeter 3, Vámos. Edző: Vida Zoltán.

BME-MAFC: Pollák 8/6, Vantal 7/6, Láng-Miticzky 6, PÁSZTOR 4, HORVÁTH M. 8. Csere: Vargovics 8, TÓTH K. 9, Rozs 8, BARTHA ZS. 6, Géczi 8. Edző: Weisz-Tiba Klára.

Pörgős, jó iramú mérkőzést láthatott a közönség, amelynek során az első 3 negyedben egyértelműen a csapatként rendkívül egységes vendégek uralták a játékot. A "műszaki alakulat" tagjai közül heten is szereztek legalább 7 pontot, a BME-MAFC a 3. negyed végére 20 pont fölötti előnyt épített magának.  A hazai csapat játéka a mérkőzés végére állt össze. Ekkor már kevesebb volt eladott labda, hatékonyabb lett - elsősorban a 11-11 pontos és lepattanós dupla-dupláig jutó Bíró Benedek jóvoltából - a palánk alatti játék nyíregyházi részről, míg a vendégeknél kicsit alábbhagyott a koncentráció, így alakult ki az utolsó negyedben a hazai fölény. Ez azonban az eredmény megfordításához nem volt elég, csak a vereség "kozmetikázásához" a nyíregyháziaktól, így a vendégek biztosan nyerték a mérkőzést.

Vida Zoltán: - Elsősorban szeretnék gratulálni a BME-MAFC együttesének és csapatomnak is, hiszen húsz pontos hátrányból is képesek voltak küzdeni és a végére egy szorosabb mérkőzést produkálni egy veretlen csapat ellen. Próbálunk tovább dolgozni és remélem, hogy meccsről meccsre egyre többen és szorosabb eredményekkel tudunk megjelenni a mérkőzéseken.

Weisz-Tiba Klára: - Az első három negyedben nagyon szépen és kiegyensúlyozottan játszottunk, aztán az utolsó negyedben nagyon fegyelmezetlenné vált a csapat, támadásban és védekezésben is. Kár ezért a negyedért, mert szép eredmény lehetett volna. A lényeg megvan, hiszen így is nyertünk. Köszönjük a Nyíregyházának a játékot.

Nyugati csoport:

SMAFC - ELTE BEAC 81-82 (14-18, 25-23, 17-16, 25-25)

Sopron, Krasznai Ferenc Sportcsarnok, 70 néző. V.: Hernicz, Rokob.

SMAFC: Török 4, KALINCSÁK 19/6, HEISZENBERGER 13/3, HENCZ 25, Szívós 6. Csere: Fekete 4/3, VINICZAY 8, Veöreös 2. Edző: Márkus Tamás.

ELTE-BEAC: Sipos 8/6, Turi, BORSOS 13/6, Papp, ORCZI 8. Csere: MAGDA 27/21, NAGY J. 17/15, Keresztúri 5, Molnár 4, Méhész 2, Bodnár, Ipacs. Edző: Csányi Zoltán.

Mindkét csapat sok hibával kezdte a találkozót, így fej-fej mellett haladtak az első negyedben. A második etapot az ELTE együttese kezdte jobban, amely elsősorban Magda Dávid és Nagy Joel távoli találataival gyorsan 10 pontos előnyre tett szert. A hazai gárda azonban nem hagyta magát a félidő végre 2 pontra zárkóztak föl a soproniak. A 3. negyed közepén ismét 10 pontos vendég vezetést mutatott az eredményjelző, de a soproniak a 25 pontos, 15 lepattanós dupla-duplával "jelentkező" Hencz Balázs vezérletével ismét ledolgozták hátrányukat. Az utolsó etapban végig fej-fej mellett haladtak a csapatok, nagy izgalmakat hozott az utolsó pár perc, azonban a vendégek voltak higgadtabbak és rutinosabbak így ők nyerték a párharcot.

Márkus Tamás: - Először is gratulálok mindkét csapatnak, nagyon jó mérkőzés kerekedett a végére. A fiaimat nagyon sajnálom, hiszen egy egylabdás mérkőzést buktunk el hazai pályán, de a játékunkon határozottan érződik a javulás és biztos vagyok benne, hogy a következő mérkőzések egyikén felénk billen a mérleg nyelve.

Csányi Zoltán: - Alakuló csapatunktól most épp ennyire telt, kb. harmincnyolc évet öregedtem, de azért a szívük a helyén volt a srácoknak, úgyhogy gratulálok nekik és természetesen a Sopron csapatának is.

Közgáz SC és DSK - Veszprémi ESC 119-66 (24-12, 22-25, 39-15, 14-14)

Budapest, Kinizsi u., 20 néző. V.: Hervay, Czupi.

Közgáz SC és DSK: CSÍK 10, DORMÁN 12, GYÜRK 18, ÚR 14, Sólyom 6. Csere: Papp D. 6/3, MEZŐDI 12, JENEI 16, BÉRES 12/6, Csikós 14. Edző: Vladár Csaba.

Veszprémi ESC: STEWART 18/6, BIRKÁS 19/9, VÉGH 23, Halász, Scheff 2. Csere: Szabó B. 2, Fekete B. 2, Csernák. Edző: Kerekes Gábor.

A végig zónázó vendég veszprémiek az Edmond Stewart-Birkás András-Végh Mátyás trió révén az első félidőben bátran, ügyesen játszva jól tartották magukat a támadásban időnként egyénieskedő, védekezésben pedig helyenként figyelmetlen Közgázzal szemben. A második félidőre egyrészt egy egészen más felfogásban játszó, lendületes, agresszív hazai csapat ment föl a pályára, amelyben több a kispadról beszálló játékos is ügyes, eredményes játékkal vétette magát észre. Veszprémi oldalon "rövidebb" volt a cserepad, úgy a mennyiség, mint a minőség tekintetében. A vendégek kulcsjátékosai elfáradtak, a Közgáz szünet után helyenként látványos örömjátékot mutatott be szellemes, ügyes támadásokat vezetve, gyakran ziccerig kijátszva akcióikat a zóna ellen. Úr Mátyás (14 pont, 16 lepattanó) és Meződi Patrik (12 pont, 13 lepattanó) dupla-duplával járult hozzá a Közgáz végül fölényes győzelméhez.

Vladár Csaba: - Kellett egy félidő, hogy ráérezzünk a gyorsan és ügyesen játszó Veszprém zónájának ellenszerére. Az első félidőben nagy volt az iram, de sokat hibáztunk, szünet után viszont már összeállt a védekezés és szép támadásokat vezettünk. Gratulálok mind a két csapatnak, és további sok sikert Veszprémnek.

Kerekes Gábor: - A legnagyobb problémánk a szűk rotáció volt, különböző okokból voltak játékosaink, akik nem tudtak eljönni. Ezzel együtt elismerés illeti a csapatot, mert amíg bírtuk erővel, egyenrangú ellenfele voltunk a Közgáznak. Szünet után érvényre jutott, hogy ellenfelünknek jóval hosszabb a kispadja, elfáradtunk, így biztos hazai siker született. Gratulálok a Közgáznak a győzelemhez, és további sok sikert kívánok nekik!

PTE-PEAC - SZOESE 82-80 (22-26, 23-13, 16-21, 21-20)

Pécs, Ifjúság út 6., 50 néző. V.: dr. Danka, Horváth.

PTE PEAC: BOR 24, NAGY K. 16/6, Jolsvai 5/3, Mezei 10, GYŐR 17/3. Csere: Habling 2, Kaszai 2, Németh Z. 4, Halkovics, Wilcsinszky 2. Edző: Kmézics Zorán.

SzoESE: KISS 19/6, Várkony 9, GERÖLY 23/9, Nárai 8, TAKÁCS 21/3. Csere: Németh, Frisnyák. Edző: Kéri Péter.

Nagy iramban kezdődött a mérkőzés és ezt a csapatok az első félidőben végig tartották is. Az első negyedben inkább a hét emberrel érkező vendégek domináltak, főként Geröly Márton kinti, illetve Takács Zsolt közeli kosaraival. A pécsiek ekkor inkább csak tapadni próbáltak, elsősorban Bor Sándor és Mezei Máté révén. A negyedet Takács duplája zárta egy hazai védelmi hibát kihasználva. A továbbra is nagy iramban zajló találkozón a második negyedben billentette először saját maga javára hazai csapat Mezei gól jó plusz egyével. Ebben a játékrészben melegedett bele Győr Bálint is a játékba, aki nemcsak a palánk alatti pozíciós játékban, hanem a hárompontos köríven túlról is eredményes volt. Itt is ott is akadt bőven hiba a támadásokban a nagy iramnak köszönhetően, a félidőben 6 ponttal már a Pécs állt jobban. A harmadik negyedtől kicsit szigorítottak a csapatok a védekezésen, de egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. Még akkor sem dőlt el a találkozó, amikor a vendégeknél Geröly a 36. percben kipontozódott. A negyedik negyedben aztán Bor ponterős játékával és a több extra hazai megmozdulással kialakult egy 9 pontos hazai előny. Nem tört meg a szívósan küzdő SzoESE,  a vendégek egy triplával és három büntetővel ismét szorossá tették a meccset. A végjátékban aztán Nagy Kevin egyik büntetőjét értékesítve azért a hazaiak, ha nehezen is de behúzták ezt a remek, igazi rangadót.

Kmézics Zorán: - Nekünk sok furcsa döntésünk volt, ma nem voltunk itt fejben. Amit eddigi meccseinken produkáltunk azt ma nem láttam. Ennél sokkal több kell, elsősorban mentálisan kell itt lenni a mérkőzésen. A kosárlabda egy sakkjáték, észre kell venni az ellenfél gyengéit és ezeket ki kell használni. Ma nagyon furcsán játszottunk, nagyon sok energiát fektettünk be, de ebből kevés jó játék jött ki. A végén szerencsésen nyertünk. Kilenc pont plusznál csináltunk pár hülyeséget, ez ránk hozta az ellenfelet, de aztán csak sikerült. Gratulálok az ellenfélnek és természetesen a saját csapatomnak!

Kéri Péter: - Tartalékos csapattal tudtunk sajnos eljönni. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy egy jó mérkőzést játszottunk. Végjátékban a szerencsésebb csapat tudott győzni. Megvolt többször az esélyünk, hogy egyenlítsünk vagy átvegyük a vezetést. Sajnos ez nem sikerült. Gratulálok a pécsieknek a győzelemhez!

Mosonmagyaróvár UNI-Győr – Ludovika SE 104-49 (29-12, 30-9, 30-14, 15-14)

Mosonmagyaróvár, Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok, 30 néző. V.: Földesi, Erős.

Mosonmagyaróvár UNI-Győr: Dani 2, BAKON 21/12, GARANCZ 10/3, Kámán K. 6, HÁGEN 18. Csere: SÓLYOM 15, Tóth-Erdei 3/3, VARGA Z. 9, Mester 3/3, Piukovits 9, GOSZTOLA 8, Éder. Edző: Laky Tibor

Ludovika SE: Varga M. 6, RENKECZ 15, Sándor 11/3, Póczos 3/3, Nagy M. 10. Csere: Farkas S. 2, Tóth M, Beck 2, Darvas, Barta. Edző: Mészáros István.

A vendégcsapat első mérkőzését vívta az idei sorozatban, míg az előző kiírásban ezüstérmet szerző hazaiak számra ez már a harmadik ilyen feladat volt idén.  A  különbség, hogy melyik csapat van inkább játékban a találkozó elejétől fogva látszott, azonban helyenként nagyon harcos és küzdelmes mérkőzést láthatott a publikum. A vendéglátók végig kézben tartva a mérkőzést magabiztos győzelmet arattak egy nagyon hosszú bajnokságnak az elején. Mindkét gárdának van még mit csiszolgatnia a későbbiekre, ezen a találkozón az látszott, hogy a Széchenyi Egyetem csapata előrébb tart ebben az építkezésben.

Laky Tibor: - Az volt a kérés, hogy a társaság az egész mérkőzés során koncentráljon. Ez kisebb hiányokkal sikerült is. az utolsó negyedre már nem jutott annyi fókusz. Örülök, hogy mindenkinek jutott megfelelő lehetőség, ami sokat segített a csapat építése szempontjából a bajnokság nehezebb feladatai előtt.

Mészáros István: - Nem a legideálisabb helyen kezdtük el a szezont, azonban próbáltunk mindent megtenni és ellenfelei lenni a hazaiaknak. Ez hellyel-közzel sikerült, ebből a negyedik negyedben már látszódott valami, de a két csapat közötti különbség pontokban is megmutatkozott. Gratulálok az ellenfélnek és a saját csapatomnak is.

Kérjük, hogy látogass el a Kezdő5 támogatói felületére, ahol plusz tartalmak várnak! Részletek ide kattintva

Fotó, slide: hunbasket.hu; Práczki Péter