Filipovity és Maronka csapata is kikapott

Mindkét magyar játékos kevés lehetőséget kapott.

A spanyol első osztály legutóbbi fordulójában Fiipovity Márkó csapata, a Monbus Obradoiro súlyos vereségbe szaladt bele az UCAM Murcia ellen: az első negyed után 15, a második után 23 ponttal vezetett a vendégcsapat, a végén 70-104-re be is húzták a meccset.

Filipovity Márkó három percet kapott, ez idő alatt egy dobáskísérlete célt tévesztett és beütött egy faultot.

Maronka Zsombor csapata, a Joventut Badalona a jó erőkből álló MoraBanc Andorrát látta vendégül, és az első negyed után 10-8-ra még vezettek. Később a pontgyárosok is beindultak, és a végjátékban az Andorra be is húzta a győzelmet - a vendégeknél Noua 26 pontot termelt, ilyen vezér nem akadt a másik oldalon (73-79).

Maronka Zsombor négy percet töltött a pályán, ez idő alatt egyetlen lepattanó került a statisztikai lapjára.