Allen kiválóan játszott, a Tenerife újra győzött a BL-ben

A fordulás utáni 17-2-vel múlta felül Tenerife a Gaziantepet - a magyar válogatott Allen Rosco volt a spanyolok egyik legjobb játékosa.

A Bajnokok Ligája csoportkörének 10. fordulójában a címvédő Iberostar Tenerife a török Gaziantepet fogadta. Az első félidőben 7 ponttal ugyan meglépett a spanyol gárda, de a nagyszünetre egyenlítettek a törökök (34-34). A fordulás után viszont döntésre vitte a dolgot a hispán alakulat, miután 17-2-vel kezdtek a harmadik negyed első öt percében (51-36), innen pedig már nem tudott szoros mérkőzést csinálni ebből a találkozóból a Gaziantep. A negyedik negyedet még megnyomta a vendéglátó, amely végül 72-53-ra győzött, így 8-2-es mutatójával vezeti a B csoportot.

A magyar válogatott erőcsatára, Rosco Allen 19 játékpercét kitűnően használta ki - 12 pontot (4/4 dupla, 0/2 tripla, 4/5 büntető) szerzett, és volt még 6 pattanója, 2 gólpassza és 1 szerzett labdája is. 12 pontjával, 18 VAL-jával és +21-es +/- mutatójával is a második legjobb volt csapatában.