Kellerék kikaptak az Anwil otthonában

A Slask Wroclaw 8 pontos félidei előny után 15 pontos vereséget szenvedett - a magyar válogatott centere 5 pontig jutott, és megtöltötte a statlapot.

Csütörtök este egy, a 4. fordulóból elhalasztott mérkőzést játszott egymással az Anwil Wloclawek és a WKS Slaks Wroclaw.

Az első félidőben kifejezetten jól játszottak a vendégek, akik 8 ponttal jobban álltak a nagyszünetben (41-49). A fordulást követően nagyot változott a játék képe: az Anwil 52-29-re nyerte a második félidőt, így összességében egészen simán, 93-78-ra győzött.

A magyar válogatott centere, Keller Ákos csereként beállva 19 és fél percet töltött a pályán, ami alatt 5 pontot (1/4 dupla, 3/4 büntető), 2 pattanót, 3 gólpasszt, 2 blokkot, valamint 3 beütött és 4 kiharcolt faultot jegyzett összesen 7 VAL-ért.

A Slask Wroclaw így 9-5-tel áll a lengyel bajnokságban, jelenleg holtversenyben a 3-4. helyen.