Mínusz 20-ról fordított a Barcelona a Király-kupa negyeddöntőjében

Hanga Ádám a kispadról segítette a gránátvörös-kékeket.

Spanyol Király-kupa negyeddöntő:

Barcelona – Unicaja Málaga 103-93 (15–29, 24–15, 21–21, 28–23, 15–5) – hosszabbítás után

Szörnyen kezdte az összecsapást az FC Barcelona, még tíz perc sem telt a mérkőzésből, amikor már húsz ponttal 9-29 arányban vezetett a Malaga. Ellenben nem adták fel a katalánok, Cory Higgins (22 pont), Nick Calathes (17 pont, 5 lepattanó, 5 gólpassz) és Nikola Mirotic (16 pont) vezérletével a záró játékrész elején megfordították az eredményt, majd a hajrához közeledve el is léptek riválisuktól. Az Unicaja sem mondott le a győzelemről, Dario Brizuela ihletett formát mutatott, 33 pontjával életben tartotta övéit, kiharcolva ezzel a hosszabbítást. A ráadásban viszont már az esélyesebb csapat akarata érvényesült, így a Barca jutott az elődöntőbe, ahol Hanga korábbi csapatával, a Baskoniával találkozik.

Hanga Ádám a kispadról beszállva 19 és fél percnyi lehetőséget kapott, ami alatt 6 pont (1/1 kétpontos, 0/1 hárompontos, 4/4 büntető), illetve 2 lepattanó, 4 gólpassz és 2 szerzett labda került a neve mellé.