BL: Perry kiemelkedő teljesítménye is kevés volt a Novgorodnak

A Szolnoki Olaj KK tavalyi irányítója újfent messze kiemelkedett a mezőnyből, de csapata így is kétpontos vereséget szenvedett.

Ma este megkezdődött a Bajnokok Ligája második selejtezőköre, az első mérkőzéseket játsszák több párharcban is. Az orosz Nyizsnyij Novgorod a görög Ariszt fogadta, és az első félidőben 11 pontos hátrányba került, és csak az utolsó negyedben tudott kozmetikázni, igaz, így 2 pontra visszajött az Ariszra (63-65),

A hazaiaknál a Szolnoki Olaj KK tavalyi irányítója, Kendrick Perry egészen kiváló produkciót nyújtott, hiszen 24 pontjával (6/12 dupla, 2/4 tripla, 6/7 büntető), 6 gólpasszával, 5 pattanójával és 4 szerzett labdájával messze magasan a mezőny legjobbja volt, összesen 30 VAL-t szerzett.