Egy félidő alatt lerendezte ellenfelét a Barcelona

Hanga Ádám a kispadról szállt be.

Spanyol bajnokság, alapszakasz, 21. forduló:

Acunsa GBC - Barcelona 68-110 (21-28, 15-34, 16-32, 16-16)

Egy pillanatig sem volt kétséges a mérkőzés kimenetele, pár perc után már 6-20 állt az eredményjelzőn, és az Acunsa örülhetett annak, hogy 10 perc után csak 7 pontos hátrányban voltak. A 2. negyedben kitombolta magát a Barcelona, megállás nélkül növelték az előnyüket, és Bolmaro triplájával 26 pont lett a különbség a nagyszünet előtt. A fordulást követően újabb 16 egységgel növelték az előnyüket a 18 pontjából 8-at ekkor szerző Davies vezérletével, mielőtt az utolsó negyedre kiengedtek volna.

Hanga Ádám a kispadról beszállva 12 perc lehetőséget kapott, ami alatt rontott dobás nélkül ért el 6 pontot (1/1 kétpontos, 1/1 hárompontos, 1/1 büntető), illetve egy-egy lepattanó, gólpassz és blokk is bekerült a neve mellé.