Golomán első hivatalos edzőmeccsét játszotta a Spirouban

A magyar válogatott magasembere 10 pontot dobott új csapatában.

A Spirou Basket szombaton lejátszotta első hivatalos edzőmeccsét a szezont megelőzően, az ellenfél a szintén belga Limburg volt.

A már Golomán Györgyöt is soraiban tudó hazaiak az első negyedben hatpontos hátrányt szedtek össze (13-19), de a félidőre már fordítottak (34-32), a második 20 perc során pedig magabiztosan tartották előnyüket, végül 9 ponttal győztek (71-62). A Spirou beszámolójában helyet kapott Golomán palánk alatti védő munkája - mindemellett 10 pontot szórt a magyar válogatott magasembere.

A belga élvonal pontvadászata a jelenlegi állás szerint a terveknek megfelelően, két hét múlva kezdődik, de az első két fordulót egészen biztosan nézők nélkül játsszák le - tudtuk meg Patonay Ádámtól, Golomán menedzserétől.