Hanga Ádám vezérletével nyert a Barcelona

A magyar játékos kiváló teljesítményt nyújtott.

Spanyol bajnokság, alapszakasz, 26. forduló:

Barcelona - Casademont Zaragoza 107-88 (26-26, 29-18, 27-28, 25-16)

Az első negyed adok-kapokja után döntetlent jelzett az eredményjelző, ezt követően viszont a Barcelona tudott lépéselőnybe kerülni, amikor 33-30 után egy 12-0-s futással megléptek. A továbbiakban 16 pont is volt már a különbség, de a fordulás után felzárkózott a Zaragoza (63-60), hogy aztán egy újabb, ezúttal 10-0-s periódussal ismét kényelmes előnybe kerüljön a Barcelona. Ezt követően már nem forgott veszélyben a hazaiak győzelme, lemenedzselték a hátralévő időt, a végén még a különbséget is tudták növelni.

Hanga Ádám kezdőként lépett pályára a Barcelonában, és a 20 percnyi lehetőségét maximálisan kihasználta. Szinte hibátlan dobóteljesítménnyel ért el 17 pontot, 2/2 kétpontos kísérlete mellett 4/5 triplája is célt ért, ahogyan egyetlen büntetőjét is a helyére küldte, továbbá 3 gólpasszal, 2 labdaszerzéssel és 1-1 lepattanóval, illetve blokkal is észrevétette magát, 28-as indexével csapata legjobbja lett.