Hanga visszatért, idegenben nyert a Barcelona

Hanga Ádám hosszú hetek után először került pályára, immáron egészségesen, fontos bajnokit nyert vele a fedélzeten a Barca a bajnokságban

Nagyon rossz kezdés (21-12) után a második negyedben eloltotta a "vérzést" a katalán gárda, a 20 pontos Tomic és a 16-ot szóró és 11 gólpasszig jutó Heurtel vezetésével, így félidőre már három egységnyi vezetéssel mehetett el pihenőre az esélyesebb fél, onnantól "észen volt" Szvetiszlav Pesics legénysége, mely tudta, hogy egy idegenbeli diadallal visszakapaszkodhat a második helyre a tabellán.

A végjátékban higgadtabb volt a Barcelona és 73-76-ra hozta is az Obradoiro elleni csatáját, így 17-7-es mérlegével - a Baskoniával holtversenyben újra a második pozícióban tanyázik a Real Madrid mögött és egyre jobb formába lendül a bajnokságban is a kupagyőzelmet követően.

Hanga Ádám csereként beállva bő 7 percet kapott, ami alatt 2 pontot (2/2 büntetővel) és 1 lepattanót tett a közösbe.