Kovács Benedek Máté ezúttal 9 percet játszott

A Monaco ifi csapata az utolsó negyedet nem bírta a Boulazac ellen - a ZTE nevelése 9 percet töltött a pályán.

Szombaton játszotta az AS Monaco U21-es ificsapata harmadik bajnokiját, a Boulazac vendége volt a nagyhercegség együttese.

A találkozó első három negyede szoros volt, az első félidő után meglévő döntetlent (42-42) követően 5 ponttal álltak jobban a hazaiak egy negyeddel a vége előtt (65-60). A záró felvonásban a Monaco összesen 6 pontot dobott, 22-t kapott, így végül 21 pontos vereség lett a vége (87-66).

A ZTE nevelése, Kovács Benedek Máté 9 percet tölthetett ezúttal a pályán, ami alatt pontot nem szerzett (2 kihagyott büntető), 1-1 pattanója és kiharcolt faultja mellett pedig volt 2 eladott labdája.