Megvan Perlék idei első győzelme a spanyol élvonalban

Perl Zoltán először volt győztes csapat tagja a spanyol ACB Liga negyedik fordulójában, ezúttal honfitársunk nem sok lehetőséget kapott.

A spanyol bajnokság alapszakaszának harmadik fordulójában az eddig nyeretlen madridi Estudiantes a kisebbik városi riválist, a Fuenlabradát fogadta hazai környezetben és nagyon jó kezdés (14-6 volt az állás az első negyed után) után borzasztóan megszenvedett a győzelemért, de megszakította negatív szériáját és elmozdult a 18 csapatos bajnokság utolsó helyéről a 25-öt szóró Brizuela főszereplésével.

A magyar hátvéd/bedobó kezdőként ezúttal mindössze bő nyolc percet kapott a bizonyításra, ami alatt egy rontott mezőnydobással 1 lepattanóig jutott a 77-75-ös hazai diadallal záruló derbin.