Pongó Marcell hiába volt jó, csapata nagyon kikapott

A magyar irányító 15 pontot szórt, csapata egyik legjobbja volt, de az Orange Academy súlyos vereséget szenvedett.

Ma este a ratiopharm Ulm fiókcsapata, az Orange Academy a RÖMERSTROM Gladiators Trier vendége volt a német másodosztály alapszakaszának 13. fordulójában. Az összecsapáson végig a hazaiak akarata érvényesült, fokozatosan léptek el a weissenhorni alakulattól, és végül 102-66-ra nyertek.

A vendégek egyik legjobbja Pongó Marcell volt, aki 26 perc alatt 15 pontot (3/6 dupla, 2/4 tripla, 3/3 büntető), 3-3 pattanót és gólpasszt, valamint 2 eladott labdát jegyzett - 14 VAL-t ért ez összességében, de kipontozódott. Fazekas Máté is pályára lépett, ő 5 és fél perc alatt 2 pontot (1/2 dupla, 0/1 tripla), 2 beütött faultot és 3 eladott labdát jegyzett, így -3 VAL-lal végzett.