Pongó Marcellék ezúttal 22 pontos vereséget szenvedtek

A magyar válogatott irányítójának a dobás nem ment, de ezúttal is megtöltötte a statlapot.

A német másodosztályú Nürnberg Falcons lejátszotta második mérkőzését is az idei bajnokságban, az ellenfél ezúttal a Heidelberg csapata volt idegenben.

A találkozó másfél negyedig volt igazán szoros - ezt követően a hazaiak előbb 6-10 pontos előnyt építettek ki maguknak, majd a harmadik negyed második felétől kezdve már nyomasztó fölényben játszottak, végül 22 ponttal, 99-77-re nyertek.

A Nürnberg magyar válogatott irányítója, Pongó Marcell közel 28 perc alatt 11 pontot (3/7 dupla, 0/5 tripla, 5/6 büntető), 4 pattanót, 5 gólpasszt, 3 eladott labdát és 4 beütött faultot jegyzett - összesen 7 VAL-t ért el.