Pongóval a soraiban kapott ki a Nürnberg

Gyakorlatilag végig futottak az eredmény után.

Bundesliga Pro A, alapszakasz, 7. fordulóból elhalasztott mérkőzés:

Artland Dragons - Nürnberg Falcons BC 84-73 (27-13, 20-28, 17-16, 20-16)

A német másodosztály 7. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a vendég Falcons szerezte az első kosarat, viszont 0-2 után egy pillanatig sem vezettek a továbbiakban, végig a Dragons járt előrébb. Már az 1. negyed során jelentős különbség alakult ki, de a következő 10 perc alatt egy 0-9-s futásnak köszönhetően közelebb tudtak zárkózni a vendégek (39-35), és a nagyszünteben is csak 6 pont volt a két csapat között. A második félidőt a hazaiak kezdték egy 9-0-s periódussal, ami után egyszer ismét vissza tudott kapaszkodni a Nürnberg látótávolságon belülre (62-57), de az eredmény utáni folyamatos rohanás felőrölte őket, és így a 4. negyedben belenéztek egy 13-0-s futásba (80-59), amivel az Artland végleg eldöntötte a mérkőzés kimenetelét.

Pongó Marcell valamivel kevesebb mint 23 percet töltött a parketten a vendégeknél, ami alatt 4/11 sikeres dobással jutott el 9 pontig, ehhez 2 gólpasszt és 3 lepattanót tudott hozzátenni.