Három vereséget követően győztek újra Golománék

A magyar center huszonhat perc alatt 18 pontot dobott.

Kangoeroes Basket Mechelen-Spirou Basket Charleroi 74-89 (13-17, 11-17, 33-35, 17-20)

Már az első negyedben magához ragadta a kezdeményezést a zsinórban három vereség után Mechelenbe látogató Charleroi, amely végig vezetve szerezte meg hatodik mérkőzésén a második győzelmét a belga élvonalban. A vendégeknél a magyar válogatott centere mellett Alexandre Libert (21 pont, 7 lepattanó, 7 gólpassz) és Tim Lambrecht (13 pont, 7 lepattanó) is remekelt.

Golomán György ezúttal is kezdőként lépett pályára, 26 percnyi játékidő alatt 18 pontig (8/11 kétpontos, 0/2 hárompontos, 2/3 büntető), 1 lepattanóig és 2 gólpasszig jutott. A negatív oldalra mindössze 1 eladott labda került, valamint az, hogy három perccel a mérkőzés vége előtt beütötte az ötödik személyi hibáját, így kipontozódott.