Perl 7 pontot dobott, de az Estudiantes kikapott

A 15-0-s kezdés ellenére sem tudott nyerni az Estudiantes, szoros végjátékban kapott ki a magyar válogatott játékos csapata.

Ma este újabb felkészülési mérkőzést játszott Perl Zoltán és csapata, a Movistar Estudiantes. A San Pablo Burgos volt a madridiak ellenfele, és Perlék 15-0-val kezdtek, úgy tűnt egy rövid ideig, hogy ezzel el is döntik a mérkőzést. A félidőben azonban már csak 3 pont volt az Estudiantes előnye (53-50), a fordulás után pedig fordított a Burgos. A második félidőben váltva vezettek a csapatok, Perlék 85-83-nál még jobban álltak például, de a végén 94-91-re a Burgos győzött.

A magyar válogatott dobóhátvédje 16 perc 35 másodperc alatt 7 pontot (3/5 dupla, 1/2 büntető), 1-1 pattanót és eladott labdát, valamint 2-2 beütött és kiharcolt faultot jegyzett, így 3 VAL-lal zárt.