Vojvodáék újabb felkészülési tornát nyertek meg

A magyar válogatott kiválósága most is fontos szerepet töltött be a Reggio Emiliában, 8 pontig jutott - mutatjuk a kosarait.

A Grissin Bon Reggio Emilia tegnap este az Oriora Pistoia ellen lépett pályára az első Città della Spezia torna döntőjében.

Jobban kezdett a Pistoia, amely öt ponttal vezetett az első negyed után (16-21), és a harmadik felvonás elején is (40-45). A Reggio Emilia ekkor egy 9-0-s szakasszal fordított, a meccs pedig az utolsó játékrészben dőlt el, ahol a Grissin Bon szépen megoldotta az ellenfél zónáját, és 75-68-ra győzött.

Vojvoda Dávid 8 pontot dobott ezúttal, ő is kivette tehát a szerepét az olasz együttes újabb tornagyőzelméből.

Kosarai a meccs összefoglalójában is megtalálhatóak - a fehér 9-es mezben található válogatottunk vezére, 0:27-nél és 2:22-nél triplát dob, 1:19-nél pedig a rá jellemző floaterrel eredményes: